NEKEGA ZIMSKE DNE V SKUPINI SMRKCI…

NEKEGA ZIMSKE DNE V SKUPINI SMRKCI…

Spodbujanje in navajanje otrok na samostojno obuvanje in oblačenje poteka vso predšolsko obdobje. Otroci napredujejo na vsakem majhnem koraku in ti majhni koraki so za njih veliki saj doživijo uspeh in zadovoljstvo. Skozi vsebino zgodbe smo spoznavali zimska oblačila, se v njih oblačili, prepoznavali svoja, jih razvrščali, pripravili hiško za glavnega junaka zgodbe Nekega zimskega dne (M. C. Buttler), doživljali taktilne izkušnje s snegom v igralnici in gibanjem v snegu na prostem. Praznovali rojstne dni, urili fino motoriko z lepljenko in spoznali Babico Zimo skozi pesem in zgodbo ter spodbujali skupno pripovedovanje in neposredno branje/prepoznavanje iz ilustracij.

Pripravili vzgojiteljici Jasmina in Nataša

 

 

Skip to content