Obisk partnerjev iz Turčije in Italije v sklopu projekta Erasmus+

Partnerji in sedaj že prijatelji iz italijanskih in turških zavodov v sklopu projekta Erasmus+ so prejšnji petek zaključili z obiskom v našem vrtcu. Odšli so polni vtisov, idej, izkušenj in novih spoznanj. Poglobili smo prijateljstva, izmenjali primere dobrih praks, v vsakodnevnem druženju s partnerji pa so uživali tudi naši otroci. Obisk smo zaključili z izpolnjevanjem evalvacijskih vprašalnikov, podeljevanjem certifikatov, osredotočili pa smo se že na  načrtovanje naslednje mobilnosti v Turčiji. Za zaključno slovestnost so strokovne delavke in delavci vrtca za partnerje pripravili presenečenje – dramatizacijo Muca copatarica v angleškem jeziku. Partnerjem smo zaželeli srečno pot, veselimo pa se že ponovnega srečanja v Turčiji konec meseca maja.

Pripravili: člani projektnega tima Erasmus+

Skip to content